POLECAMYPOLECAMY

Kredyt lub Pożyczka? Nawet do 150 000

Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty. Czas kredytowania nawet 90 rat.
Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Do 30 000 zł kredyt udzielany bez zgody współmałżonka.

Sprawdź to nie kosztuje Cię nic a możesz wiele zyskać. Wypełnij wniosek

POLECAMYPOLECAMY

Bank Millennium
Kredyt konsolidacyjny gotówkowy

  • Zamiana kilku rat w różnych bankach na jedną niższą
  • Możliwość konsolidacji nawet 8 produktów kredytowych
  • Środki na dowolny cel nawet do 80.000 zł

Ile trzeba czekac na pożyczkę w kredito

Ubiegając się o pożyczkę w kredito24, możemy starać się o 2 000 złotych. Warto podkreślić Kredito.pl proponuje dłuższy czas kredytowania niż inne firmy. Okres kredytowania w kredito24 to 45 dni. Jeżeli kredytobiorca w wyznaczonym czasie nie może spłacić pożyczki, po konsultacjach z firmą, okres ten można przedłużyć. Z szybkie pożyczki może skorzystać każdy.

Wystarczy, że jest się dorosłym obywatelem naszego kraju, posiada się dowód osobisty, telefon komórkowy i rachunek bankowy. Nie są wymagane w tym wypadku zaświadczenia o dochodach, ani też inne zabezpieczenia. Kredito postępuje bardzo odpowiedzialnie, więc aby jej interesanci nie wpadli w „spiralę kredytową”, nową pożyczkę mogą wziąć nie prędze niżj 7 dni od spłaty poprzedniego zadłużenia.

Rozpatrzenie wniosku

Informację o przyznaniu pożyczki dostaniesz w ciągu kilkunastu minut. W bieżącej chwili kredito24 proponuje najkorzstniejszą pożyczkę na rynku produktów parabankowych.

Szybka Pożyczka

Potrzebujesz pozyczki na chwilę?
Skorzystaj z promocyjnej oferty na kredytmd.pl. Pożyczka do 30000 zł, minimum formalności, pieniądze na Twoim koncie w 15 minut.

Wypełnij wniosek
Szukaj
Kategorie

KWOTA

Ile rat:POPULARNE TAGI

Pożyczka na oświadczenie

Nie trzeba przedstawiać nam swoich dochodów, prezentować umowę o pracę. Wystarczy nam Twoje oświadczenie o tym, ile miesięcznie zarabiasz. Nie ważne czy pracujesz na umowę o dzieło czy zlecenie.

Ułatwiona procedura udzielania pożyczek o wiele ułatwia całą operację.Decyzję o wysokości przyznanej pożyczki na oświadczenie otrzymasz w parę chwil! Wejdź na kredytmd.pl i złóż wniosek.

Archiwa